Název

Popis

V příjemném prostření školy GPOA Znojmo se hrálo na dvě skupiny.
Skupina A se zúčastnilo 26. hráčů
1.místo Molík Zdeněk GPOA Znojmo 2.místo Nekula Richard vítěz z Hodonic 3.místo Žák Martin SK Kaisa Třebíč
Nejlepší hráč našeho oddílu Šimík František na 9.místě a Bobek Michal na 16.místě

Turnaje B se zúčastnilo 5.dětí z našeho oddílu celkem 26.hráčů a hráček
Skupina B 1.místo Jordán Pavel GPOA Znojmo 2.místo Veselý Jiří ZŠ Dobšice 3. místo Němec Vít Optika Medek TJ Hodonice
Další místa našich dětí 6.misto Kolmý Richard 18.místo Němec Petr 20.místo Kortan Dalibor 22.místo Bořil Tadeáš
Gratulujeme !!! František Šimík

Zde pořadatel:

Memoriál J. Švandy a Vl. Holíka 6.1.2018 - závěrečná zpráva
Vážení šachoví přátelé,

V sobotu 6,1.2018 uspořádal šachový klub SK GPOA Znojmo turnaj v rapidšachu, který byl hrán jako připomínka na dva velké šachové nadšence, kteří odvedli kus záslužné práce pro rozvoj šachu na znojemsku. Pan Josef Švanda byl dlouholetý trenér mládeže a vychoval řadu vynikajících šachistů. Pan Vladimír Holík, ředitel gymnázia, byl zakladatelem našeho klubu a neúnavným organizátorem a propagátorem královské hry.

Turnaje se zúčastnilo celkem 52 hráčů a hráček všech věkových kategorií. V turnaji dospělých zvítězil Zdeněk Molík (GPOA), na druhém místě se umístnil Richard Nekula (TJ Znojmo), třetí příčku obsadil Martin Žák (Caissa třebíč). V turnaji mládeže do 15 let zvítězil hráč domácího klubu Pavel Jordán se šesti body, následován Jiřím Veselým ze ZŠ Dobšice, bronz vybojoval Vít Němec z Optika TJ Hodonice. Nejlepší dívkou byla Eliška Vejlupková (ZŠ Dobšice), nejmladším účastníkem Adam Čučka (ZŠ Mládeže).Turnaj mládeže byl hrán jako třetí kolo GRAND PRIX mládeže okresu Znojmo. Rozhodčími utkání byli Ing. J. Dočekal a R. Skoumal. Pořadatelé děkují všem sponzorům, škole za poskytnutí prostor a hlavně všem hráčkám a hráčů za účast!