2011_07_30 Roman Arbeiter Nohejbal Open 2011

Název

Popis

V sobotu 30. července 2011 uspořádala TJ Hodonice 5. ročník nohejbalového turnaje Roman Arbeiter nohejbal Open 2011. Ve sportovním areálu Kurty Hodonice se sešlo 18 tříčlenných družstev, které byly rozlosovány do třech šestičlenných skupin. Před zahajením turnaje všichni přítomní hráči a hosté uctili minutou ticha památku Pavla Lapeše, výborného fotbalistu i nohejbalistu, který se pravidelně zúčastňoval místních nohejbalových turnajů, a který tragicky zahynul přesně před rokem. Vítězství a putovní pohár si vybojovalo družstvo rozhodčích OFS Znojmo ve složení Richter, Hrůza, Babáček a Karadszewský před družstvem Znojmo I. ve složení Daberger, Mareš, Hodák. Na třetím místě skončili loňští vítězové turnaje - znojemští Alexa,Dvořák a Maxera. Nejlepším domácím týmem a zároveň neoficiálním místním mistrem nohejbalu se stalo hodonicko-tasovické družstvo ve složení Radim Kodytek, Václav Vomočil a Zdeněk Kříž. Turnaji tradičně s přehledem šéfoval Milan Tesařík a turnaj přišli pozdravit a podpořit také starosta Hodonic Petr Korger a místostarosta Hodonic Jan Rožnovský.