Název

Popis

V sobotu 17.3.2018 proběhl v kulturním domě v Hodonicích 1. ročník Memorialu Rosti Lattnera ve stolním tenise.
Již před 8 hodinou čekali první hráči na vpuštění do herny, nakonec se sešlo navzdory omluvenkám 43 hráčů.
Turnaj zahájil předseda TJ Hodonice František Latr a bývalý starosta a zakladatel TJ Hodonice František Houšť spolu se současným starostou
Pavlem Houšťěm. Po krátkém zahájení a vzpomínce na pana Lattnera, slečna Eva Lattnerová zahájila 1. ročník Memoriálu na památku
jejího tatínka. Turnaj probíhal plynule za řízení hlavního rozhodčího Jaroslava Sedláčka do pozdních večerních hodin. Během dne hráči doplnili energii
výborným "guláškem" od Marka Prouzy z jídelny Traktorka a samozřejmě i točeným pivem. Po 10 hodinovém maratonu jsme znali všechny vítěze turnaje
dvouher i čtyřher, na závěrečné vyhlášení byly pozvány dcery pana Latnerra Eva a Martina, které za přítomnosti předsedy TJ Hodonice
předály krásné a hodnotné ceny. Za ty by jsem rád poděkoval sponzorům obcím Hodonice a Tasovice, Znovínu Znojmo a Optice Medek.
Ve dvouhře si odnesl cenu za 1. místo Pavel Bednář z VHS, 2. místo obsadil Roman Tejral z Pošty A a jako 3. se umístil Tomáš Sedláček z VHS,
další pořadí 4. Ludvík Kamil Jevišovice A, 5.Housar Jiří Pošta C, 6. Kudyn Jaroslav Pošta C, 7. Vincour Petr Pošta A, 8. Pop Miroslav Václavák.
Ve čtyřhře 1. místo obsadila dvojice VHS Pavel Bednář a Josef Meister, na 2. místě skončili po vypjaté diskuzi hráči Pošty A Roman Tejral a Oldřich Dohnal a
3. místo obsadil pár Jaroslav Sedláček, Jarosla Kudyn z Pošty C, další umístění: 4. místo Vincour Petr , Jiřička Hynek Pošta A, Pomona R,
5. místo Pfeffer Bohumil, Povolný Jaroslav Jevišovice A, Pošta B 6. místo hráči Pomony C Hloušek Petr, Buchal Jaromír.
Velký dík patří všem, kteří se podíleli na přípravách a organizaci tohoto turnaje a budeme se těšit opět za rok.