O POHÁR STAROSTY OBCE HODONICE 2021_07_17
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
- zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

O POHÁR STAROSTY OBCE HODONICE 2021_07_17

Popis

Vídeo https://youtu.be/qa0-TCoHje4
Foto Jaroslav Kubík https://www.hodonice.cz/fotogalerie/2021-2/nggallery/fotogalerie-2021/hasicska-soutez-17-7-2021
O pohár starosty obce Hodonice na našem domácím hřišti, kam dorazilo 8 družstev mladších hasičů, 10 družstev starších a 6 družstev dorostu, který u nás byl dále rozdělen na 3 družstva chlapecká a 3 družstva dívčí.

Soutěž začala kategorií dorostu, kde se našim hasičům pokus v prvním kole ne úplně vydařil. Zato ve druhém kole svůj výkon vylepšili (čas 21:77 a průběžné 1. místo). Nakonec je však svým druhým pokusem překonali dorostenci z Tasovic. Takže naše družstvo obsadilo konečné 2. místo!!

V kategorii mladších se většině družstev v prvním kole nedařilo a nikdo nedokázal zaběhnout čas pod 20 vteřin. Ve druhém pokusu však naše družstvo „A“ předvedlo skvělý pokus (čas 18:18), který jim zajistil s jistotou 1. místo!! Družstvo „B“ tentokráte chybovalo i ve svém druhém pokusu, a nakonec z toho bylo 8. místo.

Také v kategorii starších se v prvních pokusech většině družstev nedařilo, kromě našich. Naše „A“ družstvo zaběhlo čas 19:07 s a družstvo „B“ zaběhlo skvělých 15,87 s, což znamenalo průběžné 1. místo. Zato ve druhém kole se rozjelo pravé drama. Naše „A“ družstvo běželo jako první v pořadí a zaběhlo perfektní požární útok s časem 14,53 s!!!! Paráda!!! Ale ještě před námi byly druhé pokusy ostatních družstev, která své výkony také výrazně vylepšovala. Ale nikdo z nich nás průběžně nedokázal předběhnout. Ještě v půlce druhého kola byla naše družstva na 1. a 2. místě. Mezi posledními však běžela svoje pokusy družstva Chvalovic a Tasovic a jejich požární útoky zvládli skvěle. Tasovice dokonce časem 14,32 s odsunuly naše družstvo na 2. místo. A družstvo Chvalovic se vklínilo mezi naše družstva, takže konečné pořadí našich družstev bylo 2. místo družstvo „A“ a 4. místo družstvo „B“.

Přesto to byl skvělý závod plný dramatu a zvratů, bylo na co se dívat!! Škoda jen, že letos nepřišlo mnoho místních fanoušků naše Mladé hasiče podpořit a fandit jim..

No a my se po předvedených výkonech těšíme na další závody, které nás čekají již tento víkend. V sobotu 24.7. od 16 hod. v Hrádku a v neděli 15.7. od 10 hod ve Skalici.

Období

Statistiky

  • 203 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

Canon EOS 500D

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Uzamčené album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album

Komentáře fotek a videí

Levnější už to nebude! 30% sleva BLACK FRIDAY platí na všechny dárky z vašich fotek po zadání kódu: BF2022 v objednávce.
S kódem: BF2022 Akce platí do 4. 12. 2022
Získat slevu
Reklama
Reklama

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
O POHÁR STAROSTY OBCE HODONICE 2021_07_17
Komentáře Přidat