SPORTOVNÍ HALA TJ HODONICE 2020_05_07
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

SPORTOVNÍ HALA TJ HODONICE 2020_05_07

Popis

Dne 30.4.2020 byl zahájen předávací proces nové sportovní haly v Hodonicích.Za účasti zástupců Atlanty, subdodavatelů, autorského dozoru, vedení obce a TJ Hodonice jsme 6.5.2020 potvrdili převzetí haly. Byl to dlouhý boj, nekonečné vyřizování a čekání, ale
můžeme říct, že to stálo za to! Jak vidíte na přiložených fotografiích od našeho "dvorního" fotografa Františka Šimíka, hala se opravdu povedla! Zázemí haly je vybaveno dle nejnovějších trendů. Pro sportovce je zde dostatek místa na převlečení i následnou hygienu po sportovním výkonu. Podlaha haly je vyrobena z polyuretanu, jedná se o měkčený povrch vhodný pro všechny druhy sportů a je ohleduplný k našim kloubům. V hale je možné provozovat tyto druhy sportů, florbal, sálový fotbal, badminton, volejbal, nohejbal, tenis a házenou.
V této době probíhá kolaudační řízení, které by mělo být ukončeno zhruba do konce května. Po té bude hala otevřena a představena veřejnosti. O provozu haly a věcech spojených s rezervací haly se dočtete v brzké době na našich stránkách, nebo na stránkách obcí Hodonice a Tasovice.
Závěrem bych rád poděkoval pánům starostům obcí Hodonice panu Bc.Pavlu Houšťovi a Tasovice panu Petru Vašinovi za projevenou důvěru a finanční podporu. Samozřejmě velký dík patří i všem zastupitelům obcí Hodonice a Tasovice za podporu a pomoc. Vím, že ne vždy bylo lehké jejich rozhodování a museli jsme jít i do rizika, ale vše dopadlo dobře a díky jejich hlasům jsme stihli halu dostavět v termínu určeném MŠMT. Na tomto má lví podíl i náš dodavatel firma Atlanta, která i přes problémy s kterými se v současnosti potýká celý svět, stihla nám předat tuto stavbu v dohodnutém termínu. Dík panu ing. arch. Kamilu Švaříčkovi za perfektně zpracovanou dokumentaci až do posledního "hřebíčku"! Poděkování zaslouží i pan místostarosta Hodonic Jan Procházka za účast na kontrolních dnech a za zpracovávání průběžných zpráv o stavu stavby. Díky paní ing.Jitce Lattnerové za provádění plateb a perfektní a bezchybné zúčtování všech dotací od obcí Hodonice a Tasovice.
Ono se to nezdá, ale za tímto dílem stojí spousta práce, sil a nervů lidí, kteří nestojí na stavbě "u kolečka s maltou", ale bez jejich pomoci, elánu a nadšení by se zde nic takového nemohlo vybudovat! Tak ještě jednou všem těmto lidem velký DÍK!!!za TJ Hodonice předseda František Latr

Období

7.5.2020

Statistiky

  • 22 fotek
  • - zobrazení
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Zakódované album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Reklama

Další alba autora

Podobná alba

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Také album můžete sdílet

Obsah 18+

Toto album může mít nevhodný obsah pro mladistvé.
Vstup do alba je povolen jen osobám, kterým je minimálně 18 let.

Je mi alespoň 18 let
Opustit album
TIP Chcete-li pohodlně zobrazovat alba s citlivým obsahem bez nutnosti potvrzení,
povolte si tuto funkci v nastavení. Zjistěte více o obsahu pro dospělé.
Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
SPORTOVNÍ HALA TJ HODONICE 2020_05_07
Komentáře Přidat
Vložit komentář
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter