TJ Sokol Tasovice B - FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky 3:1 poločas 0:1
Branky: 62´Tuna Luboš,71´Tichý Samuel,76´Furik Jakub - 22´ Škubal Otakar
Sestava Tasovic:
Hřebabecký Petr-Lesniak František(62´Meško Jiří)-Vomočil Václav-Kodytek Ondřej(84´Lattner Petr)-Jeřábek Jan-Jeřábek Milan-Furik Jakub(K)-Kodýtek Jakub-Novák David(46´Tichý Samuel)-Tuna Luboš(76´Kadnár Petr)-Meško Jan
Do zápasu nezasáhli Procházka Lukáš a Mrkos Richard.
ŽK: 35´Jeřábek Jan,44´Jweřábek Milan,59´Kodýtek Ondřej - 30´a 76´Gutev Teodor
ČK: 0 - 76´Gutev Teodor(Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, nesportovní chování v 30 min.podražení z boku ze stany .n 76 minutě hrubé nesportovní chování podražení z boku v nepřerušené hře hráč dešel v klidu s omluvou z hrací plochy).
Počet diváků: 0 Doba hry: 45+0 , 45+2 Vývoj skóre: 0:1,3:1 Rozhodčí: Ludvík Aleš
Zpráva rozhodčího
KONTROLA BEZINFEKČNOSTI BEZ ZÁVAD VD DOMÁCÍ BARTUŠEK JAN id 62120031 VD HOSTÉ PETROVKA MARTIN id 91110851hráč číslo 11 FILIP KROPÁČEK oddíl vrbovec zranění bolest zadního steheního svolu na levé noze bez cizího zavinění ,hráč číslo 9 JAN BÁLKA oddíl vrbovec stěžuje si na bolest levého ramene v souboji o míč .UDĚLENA ČERVENÁ KARTA Č 8 TEODOR GUTEV ODDÍL VRBOVEC hrubé nesportovní chování v 30 min.podražení z boku ze stanyv nepřerušené hře .n 76 minutě hrubé nesportovní chování podražení z boku v nepřerušené hře hráč dešel v klidu s omluvou z hrací plochy
Trenér: Bukáček Pavel