ZNOJEMSKÝ RYTÍŘ šachový turnaj 2018_04_21

Název

Popis

Ve Znojemském Louckém klášteře se zůčastnily děti našeho kroužku OPTIKA MEDEK TJ HODONICE šachového turnaje v počtu tří dívek a čtyř chlapců.Celkem hrálo 36 dětí.Pořadí po 7. posledním kole. 1. Zelený Ondřej SK KAISSA TŘEBÍČ 2. Štoudek Michal SK LOKO BRNO 3.Vylíčil Adam TJ MORKOVICE
4.místo patřilo domácímu hráči Molík Jakub.Náš nejlepší hráč Němec Vít se umístil na pěkném 6.místě. Další pořadí našich hráčů.20.Fafílek Tadeáš 24.Němec Petr 25.Kružíková Eliška 30.Bořil Tadeáš 31.Chudějová Lucie a 33. Kortan Dalibor.Turnaj bezchybně vedlo trio Molík,Skoumal a Březovský.Občerstvení a ceny do turnaje zajišťovala neúnavná paní Adámková.V areálu kláštera se uskutečnila ještě akce ZNOJEMSKÁ KRÁLOVNA,ZNOJEMSKÁ KRÁLOVNIČKA A
MEMORIÁL ING.TURKA.Dále se mi podařilo zachytit svatbu a putování za vínem pořádáné ZNOVÍNEM
P.S.Možná se někdo ptá proč nehrála naše děvčata Královničku ?! Protože je to zbytečně dlouhé..Rytíř skončil do 15 : 00 hodin a Královnička měla v plánu 17 : 45 hodin což je zbytečně dlouho....
Slovo pořadatele turnaje:
Vážení šachoví přátelé,

posílám Vám kratičkou zprávu ze včerejšího šachového turnaje:

V sobotu 21.4.2018 uspořádal v reprezentačních prostorách Louckého kláštera ve Znojmě šachový klub SK GPOA ve spolupráci a za podpory Vinařství rodiny Adámkových chlapecký turnaj "O Znojemského rytíře 2018". Turnaj byl hrán švýcarským systémem na sedm kol s tempem 2x15 min a bude započten na LOK . Utkání se zúčastnilo 36 dětí, z toho tři dívky. Vítězem a znojemským rytířem se stal Ondřej Zelený (Caissa Třebíč) následován Michalem Štoudkem z brněnské "lokálky", Bronz získal Adam Vylíčil z TJ Sokol Morkovice. Rozhodčími utkání byli Z. Molík, R. Skoumal a M. Březovský. Pořadatelé děkují paní Ing. Anně Adámkové, která nad celým turnajem převzala záštitu a hlavně všem dětem a juniorům za účast!